Подружжя має змогу розірвати шлюб через Заяву до суду, відповідно до ч.3 ст.293 ЦПК України у порядку окремого провадження, при наявності неповнолітніх дітей, абсолютно мирно та без зайвих конфліктів. При умові підписання Договору “Про виховання та утримання дитини”.

Через 30 календарних днів суддя виносить Рішення про розірвання шлюбу та 30 календарних днів поки Рішення суду набере законної сили. Всі дії проходять БЕЗ виклику сторін до суду.

Жінкам варто у позові прописати своє бажання повернути своє дошлюбне прізвище, щоб до цього не повертатися в майбутньому тому що це займе у вас додатково час.

Судовий збір сплачується на підставі ст.4 ЗУ «Про судовий збір» – 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Коли вам стане відомо який суддя буде розглядати вашу Заяву, вам необхідно особисто або через свого Представника проінформувати помічника судді, що дана Заява розглядається у Окремому позовному провадженні, яка НЕ передбачає виклик Сторін до суду.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДО СУДУ
ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЯКЕ МАЄ ДІТЕЙ

vkd.kiev.ua - ЗРАЗОК заяви про розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя яке має дітей

ТЕРИТОРІЯ ПОКРИТТЯ

Надаємо юридичні послуги та супровід по Києву та передмісті

На Правому березі: Голосіївський (Деміївка, Голосіїв, Теремки, Феофанія, Чапаєвка), Оболонський (Оболонь, Мінський масив, Петрівка), Печерський (Центр, Печерськ, Липки), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошин , Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський райони (Центр, Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка).

На Лівому березі: Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий масив, Биківня), Дніпровський райони (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Дарницька (Ленінградська) площа, Соцмісто)

У передмісті Києва: Боярка, Ірпінь, Бровари, Вишгород, Вишневе, Коцюбинське, Бориспіль, Чабани, Гостомель.

5 1 vote
Рейтинг статті