Стягнення аліментів за минулий період можуть бути присуджені, на підставі доказів наданих Позивачем тобто Ви робили кроки з метою отримання аліментів на вашу дитину з Відповідача, але в силу певних обставин Ви не могли їх отримати тому що батько/мати ухилялися від сплати. Суд виходячи з таких обставин може винести Рішення на вашу користь та присудити аліменти за минулий період, але не більш 10 (десяти) років рахуючи з дня подання Позовної заяви (ЗРАЗОК).

Позовна заява про стягнення аліментів за минулий час буде задоволена, якщо:

 • раніше Ви НЕ зверталися до суду по стягненню аліментів на дитину з батька/матері вашої дитини;
 • надасте суду докази злісного ухилення* одного із батьків дитини від сплати аліментів. *Докази злісного ухилення: приховування отримання заробітку або місце роботи, не надання інформації про місце проживання, ведення підприємницької діяльності, яка занижує свій прибуток та мінімізує сплату податків тобто всі дії, Відповідача, які демонструють його “не платоспроможність”, приховування тимчасових грошових доходів та доходів від земельного та майнового паю (при наявності), не явка до державного виконавця за викликом, укриття від своїх роботодавців наявність обов’язку зі сплати аліментів.

Отримати аліменти за весь час, від народження дитини, маєте право, при умові, наданого Виконавчого листа про стягнення аліментів за минулі 10 (десяти) років, до виконання, у Державну виконавчу службу в якій здійснюють розшук Боржника, але без успішно, в такому випадку маєте право стягувати Аліменти на дитину за весь час.

ХОЧЕТЕ отримати КОНСУЛЬТАЦІЮ юриста?

Допоможемо вирішити ВашУ проблемУ

Отримайте безкоштовну консультацію юриста протягом 15 хвилин

  ТЕРИТОРІЯ ПОКРИТТЯ

  Надаємо юридичні послуги та супровід по Києву та передмісті

  На Правому березі: Голосіївський (Деміївка, Голосіїв, Теремки, Феофанія, Чапаєвка), Оболонський (Оболонь, Мінський масив, Петрівка), Печерський (Центр, Печерськ, Липки), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошин , Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський райони (Центр, Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка).

  На Лівому березі: Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий масив, Биківня), Дніпровський райони (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Дарницька (Ленінградська) площа, Соцмісто)

  У передмісті Києва: Боярка, Ірпінь, Бровари, Вишгород, Вишневе, Коцюбинське, Бориспіль, Чабани, Гостомель.

  5 1 vote
  Рейтинг статті