При заповненні форми нашого сайту Ви підтверджуєте вашу згоду з Політикою конфіденційності нашої Компанії. Крім того, Ви підтверджуєте Вашу згоду на отримання нами права на обробку Ваших персональних даних при таких обставинах:

– Для компаній, які працюють від імені нашої Компанії: Ми можемо співпрацювати зі сторонніми компаніями, які можуть виконувати від нашого імені всі функції, що стосуються підтримки в бізнесі, в зв’язку з цим Вашу особисту інформацію можуть частково розкрити. Таким компаніям, ми висуваємо жорсткі вимоги, в яких йдеться про те, що вони можуть використовувати Ваші особисті дані лише з метою, які обмежуються поданням договірних послуг; передача цієї інформації ними заборонена, в разі, якщо ситуація не підпадає під договірні вимоги, а саме, не є необхідною для того, щоб надати обумовлені послуги. Функції підтримки бізнесів можуть полягати: у видачі виграшів і бонусних призів, в реалізації поданих заявок, у виконанні замовлень, в управлінні системами інформації, а також у проведенні інтерв’ювання наших контрагентів. Також, ми в обов’язковому порядку розкриваємо інформацію (яка є неперсоніфікованою), коли підбираємо собі постачальників.

– Під час передачі Ваших даних партнерам, ми забороняємо нашим партнерам розголошувати Ваші особисті дані будь-яким сторонам з метою маркетингу, реклами, а також, ми забороняємо використовувати її будь-якими способами, які б суперечили Вашим рішенням. У разі якщо Ви відзначили, що не бажаєте, щоб на Ваше ім’я приходили якісь рекламні або маркетингові матеріали з нашого боку, то наша Компанія зобов’язується зберігати конфіденційність Вашої інформації, не передаючи її партнерам, для подальшого використання її в цілях маркетингу.

– Наша Компанія має право на передачу інформації своїм компаніям-партнерам, які спільно з нашою Компанією займається реалізацією спеціальних пропозицій і заходів, що стосуються просування послуг на сторінках нашого ресурсу, які ми позиціонуємо спільно з даними партнерами.

– При процесі передачі над підприємством контролю: права на передачу Ваших анкетних даних, у разі продажу (часткової або повної) або трансферу активів нашого підприємства, або ж самого підприємства, залишаються за нашою Компанією. При процесі передачі над підприємством контролю ви отримаєте повідомлення від нашої Компанії, яке свідчить, що Ви можете відмовити в передачі Вашої особистої інформації. В окремих випадках, при вашу відмову на передачу особистих даних, Ви втрачаєте, можливості на отримання послуг або ж продуктів, які раніше вам надавала наша компанія, від нової організації.

– Наша Компанія має право на розкриття Ваших особистих даних без Вашої згоди правоохоронним органам тобто третій стороні для надання сприяння урядовим розслідуванням; для зміцнення або захисту прав дочірніх підприємств нашої Компанії або самої Компанії; а також для надання допомоги в запобіганні шахрайства;

Ви можете в будь-який час здійснити відмову від прийому наших листів, поширення яких здійснюється нашою регулярної розсилкою. Здійснити цю процедуру Вам допоможе спеціальне посилання, яку Ви можете побачити при закінченні будь-якого нашого листа.

5 1 vote
Рейтинг статті