Господарське та договірне право

ЗДІЙСНЮЄМО ПОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА СУПРОВІДНІ ПИТАННЯ

Підготовка документів та державна реєстрація ТОВ / юридичної особи, змін директора, засновника, місцезнаходження, найменування, збільшення-зменшення статутного капіталу, створення нових юридичних осіб та ФОП

ДОГОВІРНА РОБОТА

Підбір правочину з урахуванням завдань та мети господарських взаємовідносин, складання договорів, аналіз договорів контрагентів, оформлення протоколу розбіжностей. Ведемо обговорення змін до договору на рівні юристів або інших відповідальних осіб контрагента.

ПРЕТЕНЗІЙНА РОБОТА

Написання претензій та відповідей на претензії, консультації з приводу можливих варіантів розвитку ситуації.

ПОЗОВНА РОБОТА

Аналіз проблемної ситуації, формування правової позиції та доопрацювання проблемного питання з метою досягнення позитивного результату, підготовка позовних заяв, відзивів, заперечень, клопотань, заяв, представництво інтересів в судових засіданнях, ознайомлення з матеріалами справи, вжиття заходів забезпечення позову, збір доказів, оскарження рішень в апеляційному та касаційному порядку.

РОБОТА З ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ

Консультація з різних аспектів примусового стягнення боргів, своєчасно відкриємо виконавче провадження, за необхідності оскаржимо рішення державного або приватного виконавця, сформуємо правову позицію та напишемо скаргу до вищестоящих органів виконавчої служби та судів. Виведення майна з під арешту.

СУПРОВІД ПОДАТКОВИХ ПЕРЕВІРОК

Аналіз запитів з податкового органу та формування стратегії та тактики поведінки, підготовка відповідей на запити, зустріч та супровід під час перевірки, аналіз проблемних питань ведення бухгалтерського обліку, оскарження результатів перевірки в адміністративному порядку: підготовка заперечень та скарг на акт перевірки, повідомлень, представництво інтересів на комісії по розгляду заперечень та скарг, оскарження результатів перевірки в судовому порядку.

КАДРОВА РОБОТА

Підготовка внутрішніх нормативних актів: посадових інструкцій, положень, трудових договорів, угод про конфіденційність, договорів про повну матеріальну відповідальніст, договір підряду на виконання робіт тощо.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ПЕРВИННОЙ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 

    ЗАДАВАЙТЕ ВАШІ ПИТАННЯ У КОМЕНТАРЯХ. ЦІЛОДОБОВО!

    5 1 vote
    Рейтинг статті