Сімейне право

ЗДІЙСНЮЄМО ПОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ПО СІМЕЙНОМУ ПРАВУ:

Правовий аналіз ситуації, надання шляхів вирішення проблем(-и), супровід та представлення Ваших інтересів у суді.

Спеціалізуємося на:

vkd.kiev.ua - Складання та узгодження "Шлюбного договору" між подружжям за три дні

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР, ШЛЮБНИЙ КОНТРАКТ.

Шлюбний договір(контракт) – угода осіб, що вступають у шлюб, або угода чоловіка й жінки, що визначає майнові права й обов’язки чоловіка й жінки в шлюбі та (або) у випадку його розірвання.

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ (РОЗЛУЧЕННЯ)

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ (РОЗЛУЧЕННЯ).

Розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення) – складна судова процедура, що потребує індивідуального підходу до кожної ситуації. Без професійної юридичної допомоги Адвоката вона може затягнутися на тривалий час.

АЛІМЕНТИ

АЛІМЕНТИ (супровід по стягненню з Боржника)

Аліментні спори складають значну частину спорів в Сімейному праві. Ця категорія справ особливо чутлива до кваліфікації Адвоката, так як Захист Відповідача може значно зменшити розмір аліментів на яку Ви претендуєте.

ПОДІЛ СПІЛЬНОГО МАЙНА

ПОДІЛ СПІЛЬНОГО МАЙНА.

Згідно чинного сімейного законодавства України, все майно нажите подружжям під час шлюбу підлягає поділу в рівних частках. Проте в сімейному законодавстві, передбачено цілий ряд підстав для виключення майна з обсягу спільного сумісного на користь одного із подружжя, не факт що на Вашу користь.

ПОЗБАВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ

позбавлення батьківських прав

На жаль, батьки не завжди гідно поводяться по відношенню до дітей, зловживають своїми правами або ухиляються від виконання батьківського обов’язку. За таких обставин з’являється привід для позбавлення батьківських прав.

ЗАДАВАЙТЕ ВАШІ ПИТАННЯ У КОМЕНТАРЯХ.
ЦІЛОДОБОВО!

5 1 vote
Рейтинг статті