1. Надісланий запит до Дарницької РДА з фото та відеоматеріалами порушення:

Для того щоб пройти по цій стороні дороги, пішоходам необхідно виходити на проїзжу частину та піддавати ризику своє життя. Тому що “ФОП Євсеєнко” вирішив захопити тротуар для розмішення додаткових місць для автотранспорту на паркувальному майданчику.

2. Запит був переадресований до КП “Київтранспарксервіс”:

3. Отримали відповідь від КП “Київтранспарксервіс”:

КП “Київтранспарксервіс” нас інформує, що за договором надають ФОП Євсеєнко лише право для зайняття цим видом діяльності, все інше їх не стосується.  

4. Запитуєм Договір від КП “Київтранспарксервіс” на підставі якого співпрацюють з ФОП “Євсеєнко”:

КП “Київтранспарксервіс” нас інформує, що договір був вилучений Генеральною прокуратурою.  

КП “Київтранспарксервіс” робить все щоб НЕ надавати жодних документів на яких умовах заключили Договір №ДНП–2015–07/02 від 14.07.2015 з ФОП “Євсеєнко” та не приймає жодних дій по припиненню грубого порушення Законів України даним підприємцем. 

5. Просимо надати “АКТ вилучення” Генеральною прокуратурою Договору №ДНП–2015–07/02 від 14.07.2015 між ФОП “Євсеєнко” та КП “Київтранспарксервіс”

КП “Київтранспарксервіс” нас інформує, що також цього не може зробити тому що…  

КП “Київтранспарксервіс” на наше глибоке переконання займається покриттям ФОП “Євсеєнко” здійсненням ним явних порушень та демонстративного нехтування Законами України.

Окрім порушення Закону у вигляді самозахвату тротуару, цей підприємець здійснює свою господарську діяльність на землі в якої призначення: “будівництво і обслуговування інженерної та транспортної інфраструктури (КРІМ об’єктів дорожнього сервісу)”

 

Що відноситься до об’єктів дорожнього сервісу?

Об’єкти дорожнього сервісу — спеціально облаштовані місця для зупинки маршрутних транспортних засобів, майданчики для стоянки транспортних засобів, майданчики відпочинку, видові майданчики, автозаправні станції і т.д. Тобто призначення землі НЕ відповідає діяльності, яку здійснює ФОП “Євсеєнко” за Договором №ДНП–2015–07/02 від 14.07.2015 року. Першоджерело ТУТ

Враховуючи те, що ми бачимо та дивлячись на наявні документи, можемо зробити висновок, що ФОП “Євсеєнко” свідомо порушує Закони України та права пересічних громадян.

 

6. Старшим юристом проекту “VKD юридична допомогу” було прийняте рішення персонально звернутися до депутата ВР України по 212 округу (м.Київ, Дарницький р-н) Максима Перебийніс. На зустрічі були надані копії документів отримані від КП “Київтранспарксервіс”, “Департаменту земельних ресурсів”, відеозаписи з місця розташування паркувального майданчика з явними ознаками порушення норм чинного законодавства, надані усні пояснення щодо цієї ситуації.

vkd.kiev.ua - депутат ВР України по 212 округу Максим Перебийніс

7. Було подане депутатське звернення до КМДА. Отримали відповідь від “Департаменту транспортної інфраструктури” з поясненням ситуації та підтвердженням, що земельна ділянка НЕ відповідає призначенню ведення підприємницької діяльності з паркування автотранспорту. На підставі цього КП “Київтранспарксервіс” розірвало договір з ФОП Євсеєнко М.І. ЩЕ у 03.02.2020 №053/05-381, але на сьогодні (04/08/2020) – підприємницька діяльність ведеться.

vkd.kiev.ua - Відповідь від Департаменту транспортної інфраструктури - 1 арк.
vkd.kiev.ua - Відповідь від Департаменту транспортної інфраструктури - 2 арк.

P.s. Тротуар був звільнений та становить 1 метр (04/08/2020), замість мінімум 1,5 метри відповідно до норм ДБН України. Тротуар не заасфальтований та без будь якого покриття, що також характеризує відношення даного підприємця до дарничан та місцевої влади (фото).

vkd.kiev.ua - Фото тротуару по вул.Драгоманова
vkd.kiev.ua - Фото тротуару по вул.Драгоманова
vkd.kiev.ua - Фото тротуару по вул.Драгоманова

Звернення представником “VKD юридична допомога” до керівництва Дарницького району по даному питанню. Після, були прийняті заходи по відновленню прав громадян, які проживають у Дарницькому районі, а саме, перенесення паркану та асфальтування тротуару.

5 1 vote
Рейтинг статті