ВИ ТУТ:Головна/Записи/Новини/Саджатимуть на строк до 10 років за продаж підроблених ліків

Внесено зміни до Кримінального кодексу
(ст. 321-1 ККУ)

ПОДІЛІТЬСЯ СТАТТЕЮ ЗІ СВОЇМ ОТОЧЕННЯМ!

12 листопада 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон № 1152-1 в якому йдеться про відповідальність за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів.

Згідно зі змінами, внесеними до статті 321-1 КК України, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів каратимуться позбавленням волі на строк від 5 до 8 років. Чинна норма передбачає покарання від 3 до 5 років.

Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, службовою особою шляхом зловживання службовим становищем, медичним або фармацевтичним працівником, або за допомогою інформаційних систем, у тому числі Інтернету каратимуться позбавленням волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, які спричинили смерть або інші тяжкі наслідки, або вчинені в особливо великих розмірах, – каратимуться позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

0 0 votes
Рейтинг статті