Досудове врегулювання спорів

Досудове врегулювання суперечок – це вирішення спірних ситуацій, що виникає між двома сторонами, без участі суду, шляхом письмового повідомлення претензій однієї сторони до іншої.

Виділяємо сновні групи спорів:

  • трудові
  • господарські
  • податкові
  • суперечки між продавцем і покупцем

Трудові спори виникають між працівником і роботодавцем, податкові безпосередньо між податковими органами і платниками податків, господарські спори – це спори між двома суб’єктами господарювання. Щоб здійснити реальне вирішення конфліктних ситуацій і суперечок з мінімальними витратами, як тимчасовими так і матеріальними, необхідно звернутися до нас і наш юрист, складе документи з досудового врегулювання спорів – претензію, в якій буде описана Ваша правова позиція, а також попередження про можливість подачі подальшого звернення до суду.

Наслідком високого рівня бюрократичного апарату або неправильного менеджменту є невиконання договірних обставин. Так, при правильному і кваліфікованому складанні документів, зокрема претензії, якій забезпечить Вас наш юрист, можна вирішити конфліктну ситуацію без втручання суду та інших виконавчих служб, що так само заощадить і час, і гроші.

За логікою, краще за все в таких ситуаціях звертатися до висококваліфікованого та досвідченого юристу, який здатний провести правильні переговори і знайти компроміси в конфлікті. Тим самим залишивши дві сторони у взаємовигідній ситуації.

Звертаючись за допомогою до нас, будьте впевнені, що всі документи по досудовому врегулюванню спорів будуть правильно складені, права і позиція грамотно оцінені і зважені, Ви отримаєте максимально вигідні умови. В нас це добре виходить 👍

    5 1 vote
    Рейтинг статті