ЗАХИСТ ПРАВ АВТОВЛАСНИКІВ

Не по одинокі випадки свавільного поводження представників “Патрульної поліції”, де їх дії, часто порушують права звичайних громадян України. Наша мета, захистити Вас та членів вашої родину. Зертайтесь за допомогою до наших юристів.

Законодавство за темою:

ЗУ “Про національну поліцію”

Національна поліція України (поліція) – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Часто вживанні статті на практиці: 18(п.3), 32, 35, 40,

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП)

Завданням Кодексу України про адміністративні правопорушення є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов’язків, відповідальності перед суспільством.

Часто вживанні статті на практиці: 247, 252, 276 – 279

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Кодекс адміністративного судочинства України(КАСУ)

Кодекс адміністративного судочинства України визначає юрисдикцію та повноваження адміністративних судів, встановлює порядок здійснення судочинства в адміністративних судах.

Часто вживанні статті на практиці: 2, 74, 77

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Конституція України

Основний Закон України.

Часто вживанні статті на практиці: 19, 62

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Позиція Верховного суду (ВС)

По справі №338/1/17 від 26.04.2018

“вірними є висновки суду першої інстанції, що візуальне спостереження за дотриманням правил дорожнього руху працівниками органу Національної поліції може бути доказом у справі лише у тому випадку, коли воно зафіксовано у встановленому законом порядку.” (фіксація правопорушення має здійснюватись тех.засобами у автоматичному режимі)

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

Зверніть увагу!

Як правило зупиняють ТЗ за п.1 ст. 35 ЗУ “Про національну поліцію” – порушення Правил дорожнього руху (ПДР).
У цьому випадку вже повинна бути Постанова, яка набрала законної сили, де повинно бути зазначено що Ви вже щось порушили, а саме ПДР тобто доконана дія.

 

ПОРУШИЛИ ВАШІ ПРАВА?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО НАШИХ ЮРИСТІВ!